DOTYK NATKHNENNYA - шанс реалізувати творче бачення

DOTYK NATKHNENNYA - шанс реалізувати творче бачення

DOTYK NATKHNENNYA - шанс реалізувати творче бачення

Ви вже вдруге перемагаєте у DOTYK NATKHNENNYA. У чому секрет?

Насправді секрету немає. Я просто роблю те, що мені подобається. Щодо конкурсу DOTYK NATKHNENNYA, думаю, тут є і частка везіння. Коли змагається кілька сотень дизайнерів, ти розумієш, що шанс здобути перемогу дуже малий. Мені пощастило, що мій смак та погляди на концепт ручки співпали із баченням та очікуваннями організатора конкурсу. Але, тим не менш, я ніяк не прив'язувалася до самої компанії, а просто створювала свій концепт. Що стосується якихось практичних прийомів, можу сказати, що перш ніж я безпосередньо сідаю за роботу, намагаюся якийсь час просто обміркувати проект в голові, створити образ того, що я хочу висловити дизайном.

Ваша минулорічна робота – дверна ручка TACON вже посупила у продаж. Вона виправдала Ваші сподівання та очікування від співпраці з компанією-виробником?

Більш ніж виправдала. Мій концепт виготовили. Не секрет, дизайнерські проекти не часто доходять до масового виробництва. Тому з упевненістю можу сказати, компанія МВМ повністю виправдала мої очікування.

Чому варто брати участь у конкурсах від виробника?

Це відмінна можливість позмагатися з іншими дизайнерами. Конкуренція змушує нас вдосконалювати свої навички та ставати кращими. DOTYK NATKHNENNYA дає шанс реалізувати своє творче бачення. Ну і приємний бонус- гонорар, який ти можеш вкласти у власний розвиток.

Якими своїми роботами Ви найбільше пишаєтеся?

Я про це не замислювалася, напевно, тому, що постійно прагну розвитку. Зараз найбільша моя гордість – чергова перемога у конкурсі. Думаю, я обрала правильний шлях і повинна займатися дизайном і надалі.

Дизайн - це для Вас робота чи хобі?

І робота, і хобі одночасно. Я займаюся улюбленою справою. Мабуть, іншого годі й бажати. Немає нічого кращого аніж успіхи у своїй професії, яка приносить задоволення.

Як Ви вважаєте, у Вас є впізнаваний стиль?

Думаю, так. Те, що створює дизайнер - його ідеї, концепти … Все це - йде зсередини. Це складно пояснити. Наша особистість безпосередньо впливає на нашу творчість і стиль.

Функціонал чи естетика визначає сучасний дизайн?

Виробник очікує, що його продукт буде мати винятковий, продуманий дизайн, який виділить його компанію серед конкурентів. Дизайнер думає про споживача, його фізичний та емоційний зв'язок з предметом. Справжня цінність промислового дизайнера, у тому, що він може просту побутову функцію перетворити на щось більше, ніж просто утилітарний предмет. Головне, аби дизайнер проектував не лише красиві, а й функціональні речі, які вирішують проблеми споживача.

Інші новини
Всі новини