Нова серія аксесуарів для дому

Нова серія аксесуарів для дому

Нова серія аксесуарів для дому

МВМ продовжує оновлювати лінійку товарів!


Раді поділитися із Вами чудовою новиною! Практичні та корисні речі для домашнього затишку та зручності вже в наявності!

Тепер до категорії товарів Аксесуари для дому додалося ще чимало нових позицій.

BP-1 полиця зі стаканами та BP-5 тримач для фену зі стаканом -  незамінні помічники у Вашій ванній.  Аксесуари також передбачають кріплення за допомогою клейкої частини та легко встановлюються , не лишаючи слідів на плитці.  Продукція відрізняється практичністю, і традиційно, високою якістю виконання.

BP – 2 – тримач для рушників у ванну кімнату. Стильний та практичний аксесуар. Тримач не лише із легкістю вписується у будь-який інтер’єр, а й просто встановлюється. Вам не доведеться свердлити стіни,  достатньо просто приклеїти аксесуар у потрібне місце.

BP – 3 Полиця для ванної кімнати – зручний та практичний органайзер, який допоможе тримати у порядку ваші речі. Полиця хоча і витримує навантаження до 5 кілограмів, проте  має  витончену форму, та буде органічно доповнювати Вашу ванну кімнату.

BP – 4 мильниця – незамінний аксесуар для повсякденного використання. BP – 4 компактний аксесуар, який достатньо просто приклеїти до стіни.        

BP – 6 – сучасний та стильний гачок, який легко приклеїти до будь-якої поверхні. Компактній аксесуар підійде як для використання у ванній кімнаті,  так і для вашої кухні.

BP – 7 ще один помічник для ванної кімнати – глибока поличка на клейкій основі. Вона має вишуканий дизайн, а головне не накопичує вологу, адже має на дні отвори. Тому ваше приладдя завжди буде сухим. 

BP – 8 Тримач із гачками та BP – 9 – тримач для рушників із нержавіючої сталі. Обидва аксесуари витримують навантаження до 5 кілограмів та мають стильний дизайн. Тримачі легко кріпляться до кахелю чи інших гладких поверхонь за допомогою клейкої основи.  Поспішайте обрати нові аксесуари.

BP – 10 Тримач для паперових рушників. Практичний настінний тримач не залишає слідів на склі та плитці. Тримач із клейким кріпленням легко можна встановити як у ванній кімнаті, так і на кухні. Він стане гарним помічником у домашньому господарстві.

BP – 11 Мильниця подвійна із гачками. Зручний та функціональний аксесуар, - вдалий вибір для ванної кімнати. Мильниця розрахована на 4-и гачка, які підійдуть, як для рушників, так і для зберігання різноманітних дрібниць. Мильниця також має надійне клейке кріплення та витримує навантаження до 5 кілограмів.

BSS-1 Тримач для туалетного паперу клейкий тримач із  нержавіючої сталі із легкістю можна встановити у вбтиральні, не пошкоджуючи кахель або іншу поверхню стіни. Тримач має компактний розмір та кріпиться за допомогою клейкої основи.

Інші новини
Всі новини