ДВЕРНА ТА МЕБЛЕВА ФУРНІТУРА
search-icon
user-icon
Авторизація
Для реєстрації на сайті, Ви маєте бути нашим клієнтом. Ми постачаємо дверну та меблеву фурнітуру у будівельні торгові мережі, салони дверей і фурнітури та профільним дилерам. Ми не продаємо свою продукцію і роздріб. Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію про продукцію та співпрацю, будь ласка, залиште свої контактні дані, заповнивши форму нижче, чи надішліть нам запит поштою register@mvm.ua, або зв’яжіться з нами: Тел.: +38 (044) 406-58-87

Про нас

Будь-яка компанія – це не машини, станки і технології. Це завжди – люди, із своїми потребами, бажаннями та мріями. І так ми сприймаємо світ.


У нас в команді немає функцій, а є люди, які роблять свій внесок у спільну справу. Ми не продаємо кінцевим споживачам, але ми не перестаємо думати про людину, яка користуватиметься нашим продуктом. Ми кажемо, що працюємо на B2B, бо це прийнятий і зрозумілий термін, але ми не працюємо з бізнесами, ми співпрацюємо з людьми, які ці бізнеси ведуть. І в цьому простому розумінні всі наші цінності, наші мотиватори і наші принципи. Все дуже просто. Головне – люди.


Ніхто з наших працівників не обманював нас фразою, що завжди мріяв виробляти чи продавати дверну фурнітуру. Але кожен з нас завжди мріяв бути корисним і робити світ кращим. Ми ті, хто не просто вірить, а добре знає: за всіма великими подвигами стоять прості речі. І вони такі ж важливі. Не вірите? А спробуйте вийти з кімнати з дверима зі зламаною ручкою. Або тихенько причинити двері з скрипучими завісами. Або вчасно прийти на зустріч з замком, що «заїдає». Коли все працює як треба, ніхто не задумується, що може бути інакше. І наша ціль – щоб ви ніколи з цим «інакше» не стикнулись.


З 2009 року ми розвиваємо ринок дверної фурнітури України. Ми робимо якісні матеріали та вишукані дизайни доступними.


Ми не працюємо за шаблонами. Кожна ситуація, кожен клієнт, кожне замовлення – це окрема історія. Ми не вважаємо, що краще - ворог хорошого. Ми сповідуємо постійний розвиток і зміни.


Жоден процес у нас не перетворений на рутину. До всього – мистецький підхід: вже є майстерність, але кожного разу абсолютно нова перспектива.